Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють індивідуальні замовники, компанії, виробники. Дана робота популярна в Україні. Дуже якісні вантажоперевезення створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо замовити перевезення багажів різного призначення, габаритів та обсягу. Наша фірма гарантуємо відмінну якість робіт, оперативність та комфортні ціни.

Послуги нашої фірми

Ця транспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний досвід в ​​організації вантажних перевезень. Ми даємо гарантію на цілість транспортованих цінностей, виробів, речей. Наш підприємство розташовується у Столиці, транспортування вантажів виконується по столиці України, і звичайно в інші міста держави.

У нашій організації працюють грамотні вантажники, водії, перевізники. Це спеціалісти, які мають значний досвід в області перевезення вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної вантажопідйомності. Дане допомагає оптимізувати витрати замовника. Доставка вантажіввиконується на вигідних обставинах:

 • Замовити муніципальні та міжміські транспортування вантажів можна за економічними тарифами.
 • Використовуються нові автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними пристроями.
 • На нашому ресурсі перевезення вантажів можна замовити перевезення товарів різного призначення у відповідний час. Замовлення приймаються у режимі 24/7.
 • Крім шофера з особистим вантажним авто у Києві у нас можливо купити упаковку, складання та демонтаж, розвантаження та підйом на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення вантажу використовуємо персональний підхід. Підбирається кращий план авто перевезення, логістика точно продумується.
 • Вартість послуги транспортування зафіксована, не |змінюється у процесі виконання заявки .

Серед ресурсів вантажоперевезень даний проект гранично просто описує процедуру доставки, ціни та параметри. Щоб перевезти вантаж з найменшими витратами, наш спеціаліст допоможе вибрати відповідний тип автотранспорту. Супутня доставка зменшує ціну перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на привабливих критеріях. Крім цінностей, виробів транспортний засіб може провезти аналогічно пасажирів. Майже завжди близько з шофером залишається 2 вільні місця. Це дозволяє супроводжувати вантаж. У нас можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних перевезень нашої команди розрізняється поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за вказаним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. Коли набрати команду вантажників, то для пасажира виділяється одне містечко.
 • Таксі вантажоперевезення може перевозити незначні вантажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Калькуляція вартості виконується по кілометражу, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

Тут можливо замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо речі та пасажирів з аеродрому або вокзалу, протягом транспортування, обладнання з гіпермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Доби доставити майно на нове місцезнаходження, потрібна складна організація переїзду . Наша організація має величезний досвід у цій частини. Наша фірма виконаємо недорого офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Ми здійснюємо переїзди під ключ у режимі 24/7. Наше підприємство ручається, що всі рухоме майно будуть ретельно завантажені в транспорт. Протягом перевезення майна у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, безпечне перевезення. У нас присутнє все потрібне, щоб перевезти офіс, магазин, індустріальний об’єкт. Можна замовити дачний або квартирний переїзд за повним циклом. Всі проблеми, відповідальність за збереження речей, техніки приймає наша компанія. Також можливо замовити переїзд в інше мегаполіс.

При проведенні транспортування багажів у Києві наша компанія використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Аналогічно у нашій службі транспортування є вантажний автотранспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні перевезення вантажів по Україні

Попутні транспортування дають можливість поліпшити витрати замовника. На нашому сайті можна замовити перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, вартість яких виявиться прийнятною для клієнта. Автотранспорт, який перевозить майно, продукти буде заїжджати заодно до декілька міст. Це значно зменшує ціну послуги для споживача.

У нас можливо оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста держави. Ми відправимо будь-які види товарів, речі, цінності, крім небезпечних та нелегальних. Наша фірма організуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні перевезення можна замовити для таких цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • техніка;
 • металоконструкції, конструкції з заліза;
 • персональні предмети;
 • меблі, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • продукти харчування;
 • багато іншого.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші міста здійснюються швидко. Ціна безпосередньо залежить від типу та обсягу багажу, розташованості пункту прибуття, складності завдань з навантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з популярних послуг у великих містах стала автомобільні транспортування. Логістика продумується з обліком вантажу, транспортної розв’язки, безпеки та деяких інших причин. По різному місцеположенню здійснюється оперативна транспортування будівельного матеріалу, побутової техніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можна оформити замовлення на транспортування з Епіцентру або іншого гіпермаркету у зручний для вас час. Немає потреби довгий час чекати, щоб транспортувати холодильник або машину для прання. В будь-який район населеного пункту придбання будуть доставлені у короткі строки. У нашій компанії також можливо зарезервувати перевезення нестандартних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування предметів меблів, організуємо перевезення персональних цінностей, сейфів, обладнання. Ціна залежить від наступних факторів:

 • вага та розмір об’єкта;
 • термін виконання замовлення;
 • наявність додаткових вимог у товару (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • персональні вимоги клієнта;
 • застосування додаткових заходів щодо забезпечення безпеки багажу.

Рахунок моменту організації замовлення починається з часу приїзду автотранспортного засобу на адресу, де здійснюється завантаження. Ми маємо значний практичний досвід перевезення неміцних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних предметів. Наша фірма гарантуємо, що майно будуть доставлені своєчасно, без дефектів.

Міжнародні транспортування

Часом перевезти власні майно або товари треба за межі України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування передбачає грамотного планування маршруту, складання потрібних свідоцтв. У нас замовляють міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо замовлення від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші країни необхідно підготувати товарну накладну . Наші співробітники можуть правильно упакувати майно, цінності. Всі елементи міцно фіксуються у кузові автомобільного транспорту. Перелічене забезпечує безпеку цінностей клієнта. Під час виконання міжнародних перевезень до Угорщини або іншої держави можна оформити замовлення наступні автомашини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних транспортувань в Італію, Німеччину, Польщу та інші країни розрахує наш експерт по телефону. Менеджер враховує параметри, обсяг багажу, характеристики маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різноманітних цінностей, персональних речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають значний досвід у виконанні таких робіт. Це дозволяє уникнути ряд помилок. Вантажник не тільки застосовує фізіологічну силу, а й розглядає правильність захоплення, перевезення предметів. Зазвичай експертам доводиться використовувати підйомну апаратуру, управління якої аналогічно передбачає належних навичок та знань.

У нашій організації можна оформити послуги вантажників у Києві та інших містах України. У разі ми надішлемо на адресу складських робітників, вантажників, які правильно занурять і розвантажать габаритні, об’ємні багажі, вироби, ретельно зафіксують конструкції, інші матеріальні цінності у кузові. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах здійснять такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та оргтехніки по зонах;
 • упаковка;
 • демонтаж та монтаж предметів меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті аналогічно можливо придбати такелажні роботи у Києві та інших містах. Наша фірма здійснимо замовлення будь-який труднощі. На нашому сайті можливо оформити замовлення сервіс вантажників у Києві терміново або на встановлений час. Оплата розраховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для найму кадрів для переїзду житла, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного відходів. Всі наші співробітники мають хорошу кваліфікацію, проходять відповіднінавчання. Це допомагає нам вирішувати запитання будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням ТМЦ та персональних речей їх необхідно упакувати. Це значно знижує можливість їх ламки. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає площини від подряпин, сміття, пилу, впливу вологи та інших шкідливих факторів.

Важливо упаковувати роздільні компоненти або конструкцію повністю. Персональні майно при переміщенні бажано складати у картонні коробки для перевезення вантажів. Внутрі може враховуватися особливий матеріал, зберігаючий товар та речі від різних впливів. При потреби співробітники фірми упакують ТМЦ у відповідності з справжніми стандартами якості.

Наша фірма рекомендуємо обов’язково пакувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, товари з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо багаж своєрідний, ми порекомендуємо відповідні матеріали. На нашому сайті можна замовити упаковку в Києві таке:

 • Картон для перевезень. Це доступний за ціною, але міцний матеріал, який випускається начебто куточків, коробок. Картон стійкий до навантажень, міцний та універсальний. Коробки з цього сировини можна ставити одну на іншу. Зазвичай в упаковки з гофрованого картону складають посуд, дрібні побутові речі та техніку, об’єкти інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Коробки з товстого картону або деревини застосовують при перевезенні неміцних цінностей, як наприклад, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а ще сприйнятливої до пульсацій обладнання. Дана пакування розрахована на серйозні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Вид матеріалу експлуатується для тендітних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток запобігає ТМЦ від дефектів при транспортуванні у ящиках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки речей. Застосовується для безпеки побутових приладів, елементів екстер’єру. Матеріал застосовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших речей різного розміру.

Ми видамо матеріали для пакетування малогабаритних і великих технічних рішень, об’єктів. Всі наші експерти допоможуть вибрати ідеальний спосіб.

Транспортування сміття

В результаті будівництва або ремонту залишається багато сміття. Це демонтована обробка та частини, витрачені упаковки від будматеріалів і т. д. Для того, щоб дуже швидко прибрати об’єкт, замовте у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Треба пам’ятати, що викидати подібні відходи у звичні сміттєві контейнери заборонено.

Наша фірма виконає вивіз будівельного сміття та відходів на призначений для цього полігон. На нашому сайті можливо оформити замовлення разову роботу або оформити контракт на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо побутові відходи, автомобільні шини. Наша фірма надаємо вигідну вартість перевезення будівельного сміття та відходів. Звертайтесь до наших працівників, щоб сформулювати питання, зробити замовлення.